Facebook

Nasza oferta

1. Deski kompozytowe tarasowe

2. Architektura ogrodowa

3. Rośliny

4. Uprawa i pielęgnacja roślin

5. Ogrodzenia, kosze, donice gabionowe

6. Galanteria

7. Kamień naturalny

Centrum Ogrodnicze w Oświęcimiu rozpoczęło swoją działalność w 2000 roku oferując usługi z zakresu projektowania, urządzania i pielęgnowania ogrodów przydomowych oraz terenów użyteczności publicznej. W 2005 roku otworzyliśmy Centrum Ogrodnicze. Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo oprócz usług ogrodniczych wszystko, co jest potrzebne do ogrodu, począwszy od kwiatów, drzew, krzewów ozdobnych i owocowych, poprzez wrzosy, byliny, trawy, nasiona oraz rozsady kwiatów i warzyw, aż po podłoża, nawozy, narzędzia, małą architekturę i kamień naturalny.

Nasze Centrum Ogrodnicze w Oświęcimiu jest do Państwa dyspozycji nie tylko wiosną i latem, lecz również zimą. W okresie jesienno-zimowym oferujemy drewno i brykiety kominkowe, sól drogową, choinki i ozdoby świąteczne oraz fajerwerki.

Wszystkie produkty dostępne w Centrum Ogrodniczym są wysokiej jakości, o czym świadczy ciągle powiększające się grono zadowolonych klientów. Rośliny jakie oferujemy pochodzą z renomowanych szkółek Związku Szkółkarzy Polskich. Służymy doradztwem, kompleksową i profesjonalną obsługą. Zapewniamy stałe wzbogacanie asortymentu, wysoką jakość oraz korzystne ceny!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego Centrum Ogrodniczego, które znajduje się bezpośrednio przy drodze krajowej nr 44 w Oświęcimiu- obwodnica Oświęcimia.

 

centrum ogrodnicze centrum ogrodniczecentrum ogrodnicze

centrum ogrodniczecentrum ogrodniczecentrum ogrodnicze

centrum ogrodnicze